Alışveriş Sepeti

Açıcılar

Saç açıcısı, saç rengini kademeli olarak açan kimyasallara denir. Saç açıcıları sprey, krem ve jel formunda olur. Kuaförlerde kullanılan saç açıcılar genellikle krem/likit formdadır. En iyi saç açıcı,  saç tipine uygun olan açıcıdır.

Blonde Babe - 7/9 Herbal Formulas 500gr
Yeni
Brand: Blonde Babe
Blonde Babe Professionnel Bitkisel İçerikli Açıcı 500Gr Saç teline optimum saygı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar. Komple ya da kısmi açma işlemlerinde, baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır AÇICILIK 7..
Blonde Babe - Violet 9 Bond Enforcing 500gr
Yeni
Brand: Blonde Babe
Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz 500 gr .Saç rengini hızlı ve güçlü bir şekilde 9 ton açma özelliğini sahiptir. Saçın doreliğini ve sıcaklığını sararak sandre açma işlemini sağlar. UYGULAMA Metal olmayan bir kase'de [1,2 Çalısmaktadır ] 50 gr Açıcı 100 ml Blonde Babe(oksidan) iyice karıştırın ve sa..
Blonde Babe - White 9 Dust Free Powder 500gr
Yeni
Brand: Blonde Babe
Blonde Babe White Yüksek Performanslı Açıcı Toz 500 gr. Saç rengini hızlı ve güçlü bir şekilde 9 ton açma özelliğini sahiptir. Saç açma işleminde tonlamayı doğal bir görünüm şeklinde almasını sağlar. Saçlarda doğal yansıma bırakmaktadır. UYGULAMA Metal olmayan bir kase'de 50 gr Açıcı 100 ml Blo..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)