Alışveriş Sepeti

Maske ve Kremler

Saç kremi, her banyoda şampuanlama sonrasında, saçlarımızın uç ve boylarına sürdüğümüz, saçı yumuşatan bakım kremleridir ve çoğunlukla saçların daha kolay taranmasını ve yumuşak olmasını sağlarlar. Saç maskesi ise saçı yumuşatmanın yanında daha yoğun ve hedefe yönelik bakımlar sağlar, yoğun şekilde saçı besler.

Blonde Babe - Absolute Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Maskesi 500ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Absolut Repair yıpranmış ve hasarlı saçları onarır. proteinlerle zenginleştirilen içeriği, serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanıldığında %77 onarım sağlar. Saça 7 kata kadar parlaklık kazandırır. Hafif yapısı sayesinde yıpranmış tüm saç tipleri için uygundur. Saçı ağırlaştırmadan onarımını ger..
Blonde Babe - Care Effect Hair Cream Durulanmayan Besleyici Saç Bakım Kremi 500ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçlar için olağanüstü bakım ve onarım sağlar. Yıpranmış saçları derinlemesine onarır ve saçların eski güzelliğini ortaya çıkarır. Saçların kabarmasını engelleyerek kontrol altına alır ve saçların kolay şekil almasını sağlar. Düzenli kullanımda saçların % 91 daha dire..
Blonde Babe - Cream Finisher Argan & Collagen Sıvı Saç Bakım Kremi 400ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Argan Yağı-Kafein-Collagen İçeren Besleyici Ve Kırılma Karşıtı Sıvı Saç Bakım Kremi: Collagen saçın dökülmesini önlemeye ve saçın daha hızlı büyümesini teşvik eder. Argan yağı saçı besler ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Kökten uca sağlıkla parlayan pürüzsüz güçlü saçlara sahip olmanızı destekler. Özel..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)