Alışveriş Sepeti

Oksidanlar

Oksidan içerisinde hidrojen ve peroksit bulunduran, saç boyası ile birlikte kullanılıp, saç boyasının daha etkili olarak saça nüfuz etmesini sağlayan kimyasal bir maddedir. 

Blonde Babe - 10 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
10 VolumeSaç rengini koyulaştırmak içindir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçi..
Blonde Babe - 20 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
20 VolumeBeyaz kapama, 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebep..
Blonde Babe - 30 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
30 VolumeSaçı 2-3 tona kadar açmak içindir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçi..
Blonde Babe - 40 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
40 Volume3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)