Alışveriş Sepeti

Blonde Babe

Blonde Babe - 10 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
10 VolumeSaç rengini koyulaştırmak içindir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçi..
Blonde Babe - 20 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
20 VolumeBeyaz kapama, 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebep..
Blonde Babe - 30 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
30 VolumeSaçı 2-3 tona kadar açmak içindir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçi..
Blonde Babe - 40 Volume Oksidan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
40 Volume3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.Oksidan, boyanın Açıcının aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır.Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir.Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Bu..
Blonde Babe - 7/9 Herbal Formulas 500gr
Yeni
Brand: Blonde Babe
Blonde Babe Professionnel Bitkisel İçerikli Açıcı 500Gr Saç teline optimum saygı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar. Komple ya da kısmi açma işlemlerinde, baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır AÇICILIK 7..
Blonde Babe - Absolut Repair Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Şampuan 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Yıpranmış saçlar için onarıcı bir profesyonel şampuan olan Absolut Repair'in proteinlerle zenginleştirilmiş formülü ile saç anında daha yumuşak, güçlü ve parlak görünür. Yıpranmış saçları derinlemesine onarır. Saç anında daha yumuşak, güçlü ve ışıltılı görünür. Islak saça eşit olarak dağıtın. Köp..
Blonde Babe - Absolute Repair Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Maskesi 500ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Absolut Repair yıpranmış ve hasarlı saçları onarır. proteinlerle zenginleştirilen içeriği, serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanıldığında %77 onarım sağlar. Saça 7 kata kadar parlaklık kazandırır. Hafif yapısı sayesinde yıpranmış tüm saç tipleri için uygundur. Saçı ağırlaştırmadan onarımını ger..
Blonde Babe - Care Effect Hair Cream Durulanmayan Besleyici Saç Bakım Kremi 500ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçlar için olağanüstü bakım ve onarım sağlar. Yıpranmış saçları derinlemesine onarır ve saçların eski güzelliğini ortaya çıkarır. Saçların kabarmasını engelleyerek kontrol altına alır ve saçların kolay şekil almasını sağlar. Düzenli kullanımda saçların % 91 daha dire..
Blonde Babe - Cream Finisher Argan & Collagen Sıvı Saç Bakım Kremi 400ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Argan Yağı-Kafein-Collagen İçeren Besleyici Ve Kırılma Karşıtı Sıvı Saç Bakım Kremi: Collagen saçın dökülmesini önlemeye ve saçın daha hızlı büyümesini teşvik eder. Argan yağı saçı besler ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Kökten uca sağlıkla parlayan pürüzsüz güçlü saçlara sahip olmanızı destekler. Özel..
Blonde Babe - Gel Keratin Seti 1000ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
1- İşlem Öncesi Arındırıcı Şampuan2- Yoğun Düzleştiricili Bakım Kremi..
Blonde Babe - İxir Plus İşlem Öncesi ve Sonrası Koruyucu Likit 500ml
Yeni
Brand: Blonde Babe
Yıpranmış Saçlar İçin Açma Ve Boya Öncesi Koruyucu Likitİşlem Öncesi Ve Sonrası Koruyucu(İşlem yapılamaz denilen, Saç teller kopma derecine gelmiş saçları kurtarmak için kesin sonuç)UYGULAMATemiz ve Kuru Saça Komple Sürünüz. 30 Dakka Bekledikten Sonra Fön Çekip Ardından Düzleştirici ile her bir tuta..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)